Příslušenství BIKETOWER

Pro cyklistovu duši – veřejná pumpička

Jednoduchý přístroj pro dohuštění pneumatik u jízdních kol, ale i kočárků, vozíčků atd. Celá sestava se skládá z pumpy a opěrného zábradlí s reklamním polepem. Materiálové provedení kovových částí kompletu: nerezová ocel.

01

eBIKE CHARGE

eBIKE CHARGE je unikátní modulární systém úložných nabíjecích boxů. Každý box disponuje dvěma zásuvkami pro nabíjení baterií elektrokol a mobilních zařízení. Cyklisté mohou uskladnit své věci v bezpečném a suchém prostředí a pohodlně nabíjet baterie v době uskladnění kola v BIKETOWERU. eBIKE CHARGE je v provozu 24 hodin denně. Tvar nosné konstrukce vychází z tvaru vstupního prostoru kolárny BIKETOWER. Konstrukce opticky nenarušuje volný prostor okolí věže. Horní část konstrukce je chráněna proti dešti zasklením.

02

Servisní stojan PCD

Servisní stojan se základním nářadím pro výměnu duše nebo dotažení uvolněných šroubů, případně spojení prasklého řetězu. Stojan obsahuje i mechanickou pumpu pro dohuštění všech druhů pneumatik. Materiálové provedení kovových částí kompletu: lakovaná pozinkovaná ocel.

03